received_10154740810833219
Ne Lagjen Mati 1 te Prishtines rruga Muharrem Fejza afer shkolles Pavaresia shitet banesa 3 dhomëshe me siperfaqe 82m2. Renditja: 1 dhome dite, 2 dhoma gjumi, 1 fllanik (shpajz), 2 banjo , 2 ballkona dhe 1 garazhë per makine. Banesa ndodhet ne katin e gjashtë, ka lift dhe uje 24 ore!Banesa eshte e mobiliuar me shume shije dhe me mobilje shtese funktionale, eshte blere ne v.2011 per 62500 Euro! Kuzhina, rregullimet shtese dhe mobiljet kane koshtuar 15000 Euro qe i bie ne kete banesa pronari ka Investuar 77500 Euro! Banesa shitet per vetem 70.000 Euro.Ky cmim eshte cmim i fundit dhe i padiskutueshem!