Njoftime

Presheva

Kuvendi i Këshilltarëve Shqiptarë të Luginës së Preshevës, në takimin e mbajtur sot në Bujanoc, ka miratuar deklaratën e përbashkët,

FB_IMG_1529304970696

17.06.2018 St.Gallen – Zvicër Vet emërtimi i dramës “Ringjallja e Agimit”, te jep te kuptosh per porosine e kesaj vepre

SmartSelect_20180609-131058_Samsung Internet

    Legjenda e futbollit të Kosovës dhe kryetari i Federatës së Futbollit të Kosovës, Fadil Vokrri ka vdekur sot

Reklama juaj Ketu

helsana-logo
helsana-kleine-logo

Ekonomi

buchhaltung

Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+Share on Linkedin

FB_IMG_1488048560412

Luten gjithë shqiptarët me shtetësi zvicrane, me vendbanim në vendet e poshtshënuara të kantonit Solothurn, që me datë 12 mars

FB_IMG_1486819792059

Nga Lis Bukuroca Të kisha borxh një përgjigje kur pate kundërshtuar artikullin Rugovizmi nuk është gandizëm. Nuk të pata kundërshtuar

Pronat e fundit

Veturat

Sherbimet